Sandisk Ultra Dual Type-C 32GB USB 3.1 USB Bellek SDCZ460-032G-G46

  Türkiye Geneli
  23.09.2021
   
Sandisk Ultra Dual Type-C 32GB USB 3.1 USB Bellek şimdi efsane indirimiyle hepsiburada.com'da sizleri bekliyor!
39,01 ₺   99 ₺   | Ücretsiz Kargo  | HEPSİBURADA

Sandisk Ultra Dual Type-C 32GB USB 3.1 USB Bellek SDCZ460-032G-G46

Depolama Endişesini Ortadan Kaldırın

Dosyaları, SanDisk Ultra® USB Type-C? flash sürücü ile kolayca depolayın ve paylaşın. Bu USB 3.1 Gen 1 disk, bir adaptör konusunda endişelenmek gerekmeden, USB Type-C portu bulunan dizüstü bilgisayarlara, telefonlara ve tabletlere kolayca takılır. Büyük kapasiteler ve yüksek aktarım hızları, internete erişiminiz olmadığında bile bekleme veya yer kalmaması konularında endişelenmeyeceğiniz anlamına gelir. Ayrıca, içinde bulunan uygulamalar ve hizmetler daha fazla iç rahatlığı için size ekstra koruma katmanları sağlar. İster en yeni işinizi yedekliyor, ister okul projenizi düzenliyor, ister arkadaşlarınızla dosya değiş tokuşu yapıyor olun, tüm fotoğraflarınız, videolarınız, müzikleriniz ve daha fazlası için anında erişilebilir bolca depolama alanına sahip olursunuz.

Ürün Bilgileri

Adaptör gerekmez
SanDisk Ultra USB Type-C Flash Sürücü doğrudan USB Type-C bilgisayarlarınıza, akıllı telefonlarınıza ve tabletlerinize takılır böylece fotoğraf, video ve diğer dosyaları cihazlar arasında hızlıca ve kolayca depolayıp, aktarabilirsiniz.

Daha az bekleme, daha fazla alan
Yüksek performanslı USB 3.1 Gen 1 flash sürücümüz, 150 MB/sn?ye kadar ışık hızındaki okuma hızlarına, bütün bir filmi 30 saniyenin altında aktarabilen yazma hızlarına ve tüm depolama ihtiyaçlarınız için 256 GB?a kadar kapasitelere sahiptir.

Diğer cihazlarla uyumludur
Diskin ince ve geri çekilebilir tasarımı, barındırma cihazınızdaki portlar için daha fazla alan bırakır, böylece başka aksesuarlar da takabilirsiniz.

Özel dosyaları gizli tutmaya yardımcı olur
İçindeki parola koruma şifrelemesi bulunan SanDisk SecureAccess? yazılımı, hassas bilgilerinizin güvenle depolanmasını sağlar.

Hayatınızı kontrol edin
Dahili SanDisk Memory Zone uygulaması ile düzenli olun Android akıllı telefon veya tabletinizdeki içerikleri kolayca düzenleyin ve yedekleyin.

Planlanmayan anlar için 
Hayat sürprizlerle doludur. Neyse ki yanlışlıkla silinen dosyaları, dahili RescuePRO Deluxe yazılımı ile kurtarabilirsiniz .

SANDİSK ULTRA® USB TYPE-C™ FLASH DRİVE 32GB

Dosyaları, SanDisk Ultra® USB Type-C™ flash sürücü ile kolayca depolayın ve paylaşın. Bu USB 3.1 Gen 1 disk, bir adaptör konusunda endişelenmek gerekmeden, USB Type-C portu bulunan dizüstü bilgisayarlara, telefonlara ve tabletlere kolayca takılır. Büyük kapasiteler ve yüksek aktarım hızları, internete erişiminiz olmadığında bile bekleme veya yer kalmaması konularında endişelenmeyeceğiniz anlamına gelir. Ayrıca, içinde bulunan uygulamalar ve hizmetler daha fazla iç rahatlığı için size ekstra koruma katmanları sağlar. İster en yeni işinizi yedekliyor, ister okul projenizi düzenliyor, ister arkadaşlarınızla dosya değiş tokuşu yapıyor olun, tüm fotoğraflarınız, videolarınız, müzikleriniz ve daha fazlası için anında erişilebilir bolca depolama alanına sahip olursunuz.

Yeni Yorum Abone Ol
Yeni bir yorum ekle
kullanıcı profil fotosu
Aktüel
 Bildir
veya farklı bir gerekçe belirtebilirsiniz

Max 500 karakter.

 Bildir
Bir gerekçe seçebilirsiniz

Max 500 Char_tr bulunamadı.

 Paylaş