fbpx
Süresi Geçenler

Avene Güneş Koruma Spreyi Spf 50+

n11
Fırsat Sıcaklığı+150
₺77.00 ₺142.00 FIRSATI YAKALA
Fırsat Sıcaklığı+150
₺77.00 ₺142.00 FIRSATI YAKALA

Güneşe karşı koruyucu etkisinin yanında cildinizi besleyen Avene Güneş Koruma Spreyi Spf 50+ n11.com’da indirimli fiyatıyla sizlerle.

Ürün Detayları

Avene Güneş Koruyucu Sprey Spf 50+ 200 ML

Yüksek Koruma

50+ faktör koruması sayesinde güneş yanıkları, hasarlara karşı ideal bir seçimdir. Bu sayede yüzünüzün her zaman sağlıklı kalacağından emin olabilirsiniz. Aynı zamanda hem bakım hem de besleme işlevine sahiptir. Böylece farklı ihtiyaçlarınıza da karşılık verir.

Tüm Ciltlere Uyumlu

Her cilt yapısı için kullanılabilir. Bu sayede cildinize uyum sağlayacağı konusunda endişe etmenize gere yoktur. Ayrıca tek ürünü tüm aile üyeleriniz rahatça kullanabilir. Daha masrafsız ve geniş kullanım alanı sunan bir üründür.

Cildi Yağlandırmaz

Güneş kremi vb. ürünlerin kullanımı çoğu zaman yağlı bir cilt oluşumuna neden olabilir. Cildi yağlandırmayan içeriği sayesinde uzun süreli kullanımlarda bile sağlıklıdır. Cildinize daha sağlıklı görünüm sağlar.

Cilt Bakım İşlevi

Özellikle güneşe alışmış ciltlerde daha rahat kullanılarak cilde nem ve parlaklık da kazandırır. Bu sayede güneşe karşı koruyucu etkisinin yanında cildinizi de besler. Böylece farklı ihtiyaçlarınıza karşılık vererek çok yönlüdür.

Hafiflik Hissi

Uçucu yağlar içerdiğinden ellerinizde ve yüzünüzde yapışkanlık hissi bırakmaz. Bu sayede sizi rahatsız etmez ve kendinizi hafif hissetmenizi sağlar. Sahilde, plajda daha rahat hareket edebilirsiniz.

Kolayca Sürülür

Losyon kıvamı sayesinde oldukça kolay bir şekilde sürülür. Bu sayede evden çıkmadan, plajda, dışarda hızlı bir şekilde sürerek tüm vücudunuzu koruyabilirsiniz. Hızlı ve hijyenik bir seçenektir.

Görüşleriniz bizim için önemlidir.

Cevap Yaz

FırsatBull
Logo
Üyelik sistemi henüz aktive edilmemiştir. Üyelik için lütfen bizimle irtibata geçiniz.
Compare items
  • Total (0)
Compare
0