Biz Kimiz? | Misyon | Vizyon

BİZ KİMİZ?

SATÜRN TEKNOLOJİ bünyesinde geliştirilen mobil uygulamalar ve web tabanlı projeler kapsamında 2020 yılı sonbaharında Türkiye’de faaliyetine başlayan FırsatBULL, ilk bakışta, bir fırsat ve kupon sitesi görünümündedir. Ancak, misyon ve vizyon itibari ile FırsatBULL bundan çok daha fazlasını bünyesinde barındırmaktadır.

FırsatBULL, “alışveriş tabanlı sosyal network platformu” tanımı ile Türkiye’nin dijital pazar ve online alışveriş dünyasında bir ilke imza atmıştır. Sektörde bulunan diğer fırsat ve kupon sitelerinin pek çoğunda yapay zekâ teknolojilerinin sunduğu ve büyük oranda anlaşmalara bağlı yayınlanan veriler yerine, elektronikten gıdaya, ofis malzemelerinden kozmetiğe her türlü ürün ile ilgili gerçek kullanıcıların bireysel tecrübelerinin sergilendiği ve paylaşıldığı, Türkiye dijital pazarı için oldukça taze bir model olarak faaliyetlerini yürütmektedir.  

Gerçekleştirilen disiplinli ve güçlü ekip çalışması ile kısa süre içerisinde oldukça geniş bir kitleye ulaşan FırsatBULL; yükselen bir trafikle, planlamalar ve beklentilerle doğrusal bir korelasyon içerisinde potansiyelini artırmaya devam etmektedir.

Bir start-up projesi olarak yayın hayatına Türkiye’de başlayan https://www.firsatbull.com/, Amerika Birleşik Devletleri’nde https://www.dealsbull.com/, Kanada’da https://www.dealsbull.ca/ ve İngiltere’de https://www.dealsbull.co.uk adreslerinde de eş zamanlı olarak faaliyetlerine devam etmektedir.  

FırsatBULL, sade ve kullanıcı dostu bir ara yüzde, tüm tüketim kategorilerinde, online alışverişte gereksinim duyulacak tüm gruplandırmaların bulunduğu bir platformdur. Ürün ve üretici farkı gözetmeksizin, tüm perakende ürünlerine yer verilen bu platformu diğer fırsat sitelerinden ayrıştıran ve öne çıkaran en önemli özellikleri şu şekilde özetlenebilir:

 

MİSYONUMUZ

Temel misyonumuz, tüketicilerin ürün bazlı alışveriş deneyimlerini paylaşabilecekleri, yapacakları alışverişlerde aynı ürünü almış/kullanmış kişilerin tecrübelerinden yararlanabilecekleri ve en iyi fırsatları kovalarken en doğru kararı vermelerine yardımcı olacak, alışveriş tabanlı bir sosyal network platformu oluşturmaktır.

 

VİZYONUMUZ

Tüm tasarım, kurgu, uygulama ve başarının, saygın topluluk üyelerinin eforlarına bağlı olduğunun farkında olarak; güvene dayalı inşa edilen bu platform üzerinden, mümkün olan her türlü açılıma hazır bir şekilde, hayatımızın vazgeçilmezi olan alışveriş olgusunu bir kazan-kazan modeline çevirerek, alışverişlerinizi dostça ve eğlenceli bir ortamda sosyal hayatınızın bir parçası olarak gerçekleştirebilmenizi hedefliyoruz.