FırsatBULL Ekibi

Alışveriş tabanlı sosyal network projesi tanımıyla, Türkiye’de bir ilk olan FırsatBULL projesi, mesayi anlayışı olmadan çalışan, girişim projelerinin maddi ve manevi zorluklarının bilincinde ve bununla yüzleşmeye en başından hazır olan, hiçbir zaman düşmeyen üst düzey bir motivasyonla yol alan ve tamamının sonucu olarak ortaya konan çok değerli bir ekip çalışmasının sonucu olarak, 1 senelik yoğun bir efor ile gerçekleştirildi. FırsatBULL çekirdek ekibinin tamamı, yukarıda bahsedilen özelliklerin yanında, iş anlayışı, çalışma ahlakı, kişiler arası ilişkiler, iletişim, emek, fedakârlık ve daha pek çok evrensel değere sahip bireylerden oluşmaktadır.

FırsatBULL, bahsedilen sosyal network modelini oluştururken yukarıda vurgulanan değerlere sahip, topluma fayda üretme konusunda istekli ve paylaşıma açık kullanıcılar ile çok büyük bir topluluk oluşumunun öncülüğünü yapmaktadır. FırsatBULL bu hedefe ilerlerken, yeni alışveriş topluluğuna yön gösterecek, sistemi işler bir durumda ve sürekli iyileştirerek canlı tutacak, kurum içi ve kurum dışı ilişkileri yönetecek ve daha pek çok paydaşı bünyesinde barındıracaktır.

Mevcut takımlarımız kısaca şu şekilde özetlenebilir:

 

“Sahip olduğum donanımlarımla, FırsatBULL bünyesinde çok faydalı olabileceğimi düşünüyorum”  diyorsanız bize info@firsatbull.com adresinden CV’nizi gönderebilirsiniz.