FırsatBULL’da Rozet ve Unvanlar Nasıl Çalışır?

FırsatBULL’da kullanıcılar, site içerisindeki aktivite ve etkileşimleri karşılığında, rozet ve unvan olmak üzere 2 basamaklı bir sistem içerisinde derecelendirilmektedir. Rozet ve unvan detaylarına, profil sayfanızda bulunan rozet ve unvan sayfasından ulaşabilirsiniz.

Rozetler ürün girişi, ürün inceleme, sıcaklık, yorum alma, yorum yapma, beğeni yapma, beğeni alma, sosyal medya paylaşımı, fırsat derecesi oylaması, favori kaydetme, başarı, başlangıç ve ilkler başlıkları altında gerçekleştirilen etkileşim istatistiklerine göre otomatik olarak kullanıcıya tanımlanır.

Kullanıcılar etkileşimleri karşılığında elde ettikleri rozetlerin sayı ve seviyelerine göre, site içi unvanlarını kazanırlar. Unvanlar kral/kraliçe, vezir, prens/prenses, arşidük/arşidüşes, grandük/grandüşes, dük/düşes, marki/markiz, kont/kontes, vikont/vikontes, baron/barones, lord/leydi ve şövalye olarak tanımlanmıştır.

Kullanıcıların www.firsatbull.com’da günlük paylaşabilecekleri ürün sayıları unvanlarına bağlı olarak değişecektir. Yüksek unvan, daha çok ürün girişi yapabilme hakkı anlamına gelir. Buda satış ortaklığında ve site etkileşiminde sizi ön plana çıkaracak en önemli etkileşim kalemidir.

Ayrıca, www.firsatbull.com içerisinde etkileşimde bulunduğunuz sürece sistem tarafından istatistikleriniz takip edilir. FırsatBULL ekibi, iyi istatistiklere yüksek unvanlara ulaşarak öne çıkan kullanıcılar ile çeşitli statülerde iş birliğinin devamı için iletişime geçer.  

Aşağıdaki video rozet ve unvanlar konusundaki bilginizi artıracaktır.