fbpx

N11 11.11 Yılın Alışveriş Günü Kampanyası Nedir?

N11.com; teknolojik ürünlerden tekstile, ev / araba araç gereçlerinden tekstil ürünlerine kadar farklı zevk ve ihtiyaçlara hitap eden milyonlarca ürün ile alışveriş yapıldıkça kazandıran yapısı sayesinde üyelerine farklı bir alışveriş deneyimi sunar. N11.com, 11.11 yılın alışveriş günü kampanyası ile müşterilerine indirim, güven ve kolaylık odaklı bir yaklaşım sunmaktadır.

Siz de N11.com ile alışverişin büyülü dünyasına açılabilir, milyonlarca ürünü avantajlı fiyatlar ile elde edebilirsiniz.

Fırsatbull.com; 11.11 kampanyası başta olmak üzere N11’den alışveriş yapmak isteyen herkese kampanyalar hakkında bilgi vererek yardımcı olmaktadır.

11.11 Kampanyası Hakkında Bilmeniz Gerekenler

11.11 kampanyası ilk defa 1993 yılında Nanjing üniversitesinde yapıldığı bilinen bir festivaldir. 11 Kasım’ı Dünya Yalnızlar Günü ilan eden Çinliler, bu tarihi aynı zamanda (4 tane 1 rakamının yan yana gelmesi nedeniyle) festival olarak kutlayarak alışveriş çılgınlığına dönüştürmüştür.

Günümüzde yerli ve yabancı birçok firma bu alışveriş çılgınlığına hazırlanmak için aylar öncesinden kampanya planlanır. Bugüne özel fiyatlarla ürünlerini satışa sunar. Türkiye’nin en yaygın e-ticaret alt yapılarından birisi olan N11’de bu kampanyayı bünyesinde düzenlenir. 11.11 kampanyası için N11, bu zamanına özel indirimli fiyatlar, hediye çekleri, indirim kodları gibi birçok fırsatlar ile müşterilerine tüm imkânlarını sunar.

11.11 Kampanyası ile N11’den Alışveriş Yapmak

11.11; 11 Kasım Dünya Yalnızlar Günü ’nde dünya genelinde uygulanan alışveriş çılgınlığı kampanyasıdır. Türkiye’nin en büyük pazar firması N11’de 11 Kasım’da düzenlenen bu alışveriş günü çılgınlığı için ülkemizde hazırlık yapmaktadır.

11.11 Kampanyası , N11 11.11 Yılın Alışveriş Günü Kampanyası Nedir? fırsatbull

N11’de 11.11 Satışı Yapmak

11.11 kampanyası için N11’de satış yapmak isteyen firmaların ilk dikkat etmesi gereken hususlardan biri stok kontrolüdür. 11.11 kampanyasında N11 ürünlerinizi ne kadar fazla kişi görürse o kadar ürünlere olan talep artacaktır. N11 satış sisteminde N11 mağaza puanınızın yüksek olması da çok önemlidir. Bunun için yaptığınız satışların oranı kampanyalarda öne çıkma oranınızı artıracaktır.

FırsatBull üzerinden N11 kampanyaları hakkında bilgi alarak avantajlı fiyatlardan yararlanmak için https://www.firsatbull.com/n11 sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

N11, 11 11 kampanyası için stok kontrolü yaparken en çok stoku olan ürünler ile en az stoku olan ürünleri karşılaştırıp ve buna göre satış stratejisi belirlemelisiniz.

11 11 İndirimi için Ürün Seçimi Nasıl Yapılır?

N11’de 11.11 kampanyası satışı yapmak için ikinci olarak yapılması gereken şey indirim yapılacak ürünlere karar vermektir. Kampanyaya dâhil edecek ürünler belirlenirken şunlar göz önünde bulundurulmalıdır;

• Hangi üründen ne kadar kar ediliyor?

• En çok hangi ürünler satılıyor?

• Firmanızın stokunda en çok bulunan ürünler neler?

• N11 istatistiklerinde en çok tıklanan ve en çok favori gösterilen ürünler neler?

• N11 istatistiklerinde en az tıklanan ve en az favori gösterilen ürünler neler?

Bu sorulara alınan yanıtlardan sonra geri kalan şey artık ortadadır. N11’de 11.11 kampanyası için sunulacak ürünler belirlerken elde en çok stoku olan ve en az satılan ürünleri daha yüksek oranlarda kampanyaya koyarak bu ürünlerin stokunu eriterek sürümünden kazanılabilir. En çok satılan ürünlere yönelik karar verirken de bu ürünleri daha az indirim oranları ile kar marjını yüksek tutulması sağlanabilir.

N11 11.11 kampanyası ve benzer diğer tüm indirim, kampanya ve fırsatlar için https://firsatbull.com/ u takip edebilirsiniz.

Görüşleriniz bizim için önemlidir.

Cevap Yaz

FırsatBull
Logo
Üyelik sistemi henüz aktive edilmemiştir. Üyelik için lütfen bizimle irtibata geçiniz.
Compare items
  • Total (0)
Compare
0