fbpx

Affiliate Marketing Türkiye’de Biliniyor mu?

Affiliate marketing Türkiye sınırları içerisinde bilinen bir kavram. Türkçe karşılığı ile satış ortaklığı olan Affiliate Marketing; sistemde bulunan ve kendi seçtiğiniz bir ürüne satış ortağı olarak o ürünün satılmasına aracılık yapma karşılığında size ürün sahibinin belirlediği oranda komisyon verilmesidir.

Affiliate Marketing Türkiye şartlarındaki komisyon oranı %10 ile %80 arasında değişebilir. Örneğin İngilizce eğitim setini hazırlayan biri eğitimini satan satış ortağına %50 komisyon verebilir. Satış ortağı olma sırasında herhangi biriyle muhatap olmanıza da gerek yok. Affiliate Marketing sistemi ile ev aletlerinden tutun, teknolojik aletler, anti virüs programlarına kadar gibi binlerce çeşit ürün arasından istediğinize satış ortağı olarak para kazanabilirsiniz.

Affiliate marketing veya satış ortaklığı alanında para kazanmayı düşünüyorsanız sizleri https://firsatbull.com/ ‘a davet ediyoruz.

Satış ortaklığı için öncelikle karını paylaşmayı kabul eden firma sahiplerine ihtiyaç vardır. Bu işteki mantık firmanın ürünlerini tanıtıp satış başına komisyon almak üzerine kuruludur. Bu amaçla öncelikle ürünlerini satış ortaklarıyla paylaşan firmaları bilmeniz gerekir.

Türkiye Pazarında Satış Ortaklığı

Eğer yurtdışı pazarında affiliate marketing yapılacaksa bu işi yapan birçok site var. Yazılımdan, fiziksel ürünlere Hosting firmalarından, freelance hizmet sitelerine, E-kitaptan, videolu eğitimlere kadar akla gelebilecek her türlü ürün için satış ortaklığı yapan web siteleri bulunabilir.

Affiliate marketing Türkiye pazarında ise maalesef satış ortaklığı için geniş bir ürün yelpazesi bulmak mümkün değildir. Güvenilir affiliate ağları ve satış ortaklığı veren site sayısı oldukça azdır.

Türkiye pazarında satış ortaklığı veren bazı sitelerin listesi:

FırsatBull
• Bionluk
• Güzel Hosting
• Medikalize
• Godaddy
• Asya Organik Ürünler

Eğer hali hazırda bu tarz ürünleri tanıtabileceğiniz bir bloğunuz varsa bu sitelerdeki ürünlere satış ortaklığı yapmayı deneyebilirsiniz.

affiliate marketing ile para kazanma , fırsatbull, satış ortaklığı, kolay para kazan, popüler para kazanma yolları

Affiliate Marketing Türkiye’deki Satış Ortaklığı Kıyaslaması

Yurtdışında tanıtımı yapabilecek sınırsız ürün varken Türkiye’de ürün sayısı sınırlıdır. Yurtdışı pazarında başarılı olabilmek için blog yazıları yazabilecek seviyede İngilizce bilmek gerekir. İngilizce bilmeden, makale yazarlarına kaliteli makaleler yazdırabilmek için yüksek ücretler ödenmesi (doların değeri yüksek olması nedeniyle) gerekir.

Affiliate marketing yada Satış Ortaklığı benzeri para kazanma yolları hakkında daha fazla popüler bilgi için https://firsatbull.com/ ‘u takip etmenizi öneririz!

Türkiye pazarında ürün tanıtım makaleleri Türkçe yazılır. Bu nedenle ürün tanıtım blog içeriği üretmek çok daha kolaydır. Makaleleri bir editöre yazdırmak için ödenecek ücret yurtdışına göre çok daha düşüktür. Yurtdışı pazarının rekabet seviyesi çok yüksektir. Ürünlerin tanıtımını yapılırken çok sayıda rakip affiliate ile de mücadele etmek gerekebilir. Türkiye pazarında ise rekabet çok düşüktür. Dolayısıyla para kazanmak çok daha kolaydır.

Bundan Sonra Yapman Gerekenler!

Affiliate marketing kazanç modeli ile ilgili detaylı bilgi sahibi olmak ve bu kazanç modelini başarıyla uygulayabilmek için firsatbull.com yanınızda! Burada;

• Affiliate marketing yapmak için ihtiyaç duyulan tüm stratejileri,
• Oldukça basit, etkili ve işe yaradığı kanıtlanmış bilgileri,
• Başarılı bir affiliate olmak için en basit, en etkili yol haritasını bulabilirsiniz.

Affiliate marketing Türkiye ‘de gelişmeye başlarken sizde FırsatBull ile bir an önce satış ortaklığı modeline katılabilir ve para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Görüşleriniz bizim için önemlidir.

Cevap Yaz

FırsatBull
Logo
Üyelik sistemi henüz aktive edilmemiştir. Üyelik için lütfen bizimle irtibata geçiniz.
Compare items
  • Total (0)
Compare
0