fbpx
Süresi Geçenler

Fresh Mask 50’li 3 Katlı Yeni Nesil Maske

carrefour
Fırsat Sıcaklığı+150
₺18.50 ₺39.90 FIRSATI YAKALA
Fırsat Sıcaklığı+150
₺18.50 ₺39.90 FIRSATI YAKALA

Yüze uyum sağlayan ve koruyuculuk seviyesini yükselten burun teli ile Fresh Mask 50’li 3 Katlı Yeni Nesil Maske carrefoursa.com’da indirimli fiyatıyla karşınızda.

Fresh Mask 3 Katlı 50’li Yeni Nesil Maske, nefes alırken kendinizi güvende hissetmenizi sağlarken bir yandan da ekonomik çözümler sunan paketi ile kalpleri çalıyor! Siz de günlük olarak kullanabileceğiniz, temizlik saatlerinde ya da alerji dönemlerinde rahat bir şekilde nefes almanıza yardımcı olan Fresh Mask 3 Katlı 50’li Yeni Nesil Maske’yi hemen sepetinize ekleyebilirsiniz!

Fresh Mask 3 Katlı 50’li Yeni Nesil Maske, yüze uyum sağlayan ve koruyuculuk seviyesini yükselten burun teli ile rahat bir şekilde yüzünüze oturur. Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı malzemesi ve 3 katlı yapısıyla üstün koruma sunan Fresh Mask 50’li Yeni Nesil Maske, pamuksu dokusuyla da rahat hissetmenizi sağlıyor. Elastik formlu kulak lastiği cildinizi rahatsız etmeden maskenin yüzünüzde sağlam bir şekilde durmasına yardımcı oluyor. Siz de hem kendisi hem de ailesi için en iyisini isteyenlerdenseniz Fresh Mask 3 Katlı 50’li Yeni Nesil Maske’yi sepetinize ekleyebilirsiniz.

Görüşleriniz bizim için önemlidir.

Cevap Yaz

FırsatBull
Logo
Üyelik sistemi henüz aktive edilmemiştir. Üyelik için lütfen bizimle irtibata geçiniz.
Compare items
  • Total (0)
Compare
0