fbpx
Süresi Geçenler

Gökcan Home Pembe Yumuşak Dokulu Kedi ve Köpek Yatağı

hepsiburada
Fırsat Sıcaklığı+150
₺99.90 ₺159.90 FIRSATI YAKALA
Fırsat Sıcaklığı+150
₺99.90 ₺159.90 FIRSATI YAKALA

Evcil hayvanlarınız için yumuşacık ve konforlu Gökcan Home Pembe Yumuşak Dokulu Kedi ve Köpek Yatağı hepsiburada.com’da indirimli fiyatıyla karşınızda.

Gökcan Home Pembe Yumuşak Dokulu Kedi ve Köpek Yatağı (50X50X32CM)

Yumuşak Dokulu Kedi ve Köpek Yatağı (50x50x32cm)

DAHA İYİ UYKUYU DESTEKLER: Kediler, küçük köpekler ve diğer evcil hayvanlar için mükemmel olan rahat yataklarımız, tüylü arkadaşınıza en iyi şekilde davranır! Evcil hayvanınız için sıcaklık ve güvenlik hissi sağlayarak (yüksek duvarları ile) daha dinlendirici bir uyku sağlar, daha iyi sağlığı ve davranışı destekler.

KOLAYLIK İÇİN TASARLANDI: Yüksek kaliteli kumaşlardan oluşan şık renk yelpazemiz sayesinde, evinize uygun bir kedi, köpek yastığı bulmak her zamankinden daha kolay! Suya dayanıklı taban sadece zemini korumakla kalmaz, aynı zamanda bu yataklar makinede yıkanabilir ve kurutucu için güvenli olduğundan, fazla saç ve kokular geçmişte kalan bir sorundur.

PREMIUM KALİTE: Yalnızca birinci sınıf evcil hayvanlar için güvenli malzemelerden yapılmıştır, köpek yataklarımızın tamamen toksik olmadığını bildiğinizden emin olabilirsiniz! İşlenmemiş elyaflarla doldurulmuş, diğer evcil hayvan yataklarında bulunan ikinci el elyaflardan 3 kata kadar daha uzun süre çatısını korur.

HAYVANLAR İÇİN TASARLANDI Rahat, sıcak ve rahat bir evcil hayvan yatağı, dört ayaklı arkadaşınız için olmazsa olmazdır. Pek çok model daha iyi uykuyu teşvik ederken, evcil hayvanınız onları ne kadar çok kullanırsa düzleşir ve rahatsız olur. Daha da kötüsü, kokuları vardır ve temizlenmesi imkansızdır. 50 uzunluk, 50 genişlik ve 32 yükseklik ölçüleriyle hayvanları kolayca barındırabilir ve derin uyumak için ihtiyaç duydukları güvenlik hissini sağlar. Köpekler, kediler ve hatta tavşanlar, daha iyi uykuyu, sağlığı ve davranışı teşvik ederken, bir anne kürkünün rahatlığının tadını çıkaracaklar. Esnek tasarımı sayesinde hayvanlar her pozisyonda uyuyabilir. Alt kısım SU GEÇİRMEZ olduğundan, zeminleriniz güvende tutulur. Evcil hayvanlar için güvenli ve toksik olmayan bu yatakları oluştururken yalnızca birinci sınıf malzemeler kullandık! Dayanıklı kumaşı ve saf elyaf dolgusuyla, basit, sorunsuz bakım için kiri veya tozu çekmez.

– Daha iyi uykuyu ve sağlığı teşvik eder

– Güvenlik duygusu sağlar

– Esnek, sıcak ve rahat

– Evcil hayvanlara uygun malzemelerle üretilmiştir.

Görüşleriniz bizim için önemlidir.

Cevap Yaz

FırsatBull
Logo
Üyelik sistemi henüz aktive edilmemiştir. Üyelik için lütfen bizimle irtibata geçiniz.
Compare items
  • Total (0)
Compare
0