fbpx
Süresi Geçenler

Hometech Alfa 7LM 2 GB 32 GB 7″ Tablet

n11
Fırsat Sıcaklığı+150
₺512.99 ₺540.00 FIRSATI YAKALA
Fırsat Sıcaklığı+150
₺512.99 ₺540.00 FIRSATI YAKALA

Hometech Alfa 7LM 2 GB 32 GB 7″ Tablet, Şimdi İndirimli Fiyatı ve Ücretsiz Kargosu ile n11.com’ da sizleri bekliyor. ‘Fırsatı Yakala’ butonuna tıklayarak alışverişe başlayabilirsiniz. İhtiyaçlarınızı ertelemeyin!

Ayrıntılar:

Günlük İşlere Uygun

İnternette gezinmek, sosyal medya sayesinde hayatı takip etmek ve bir şeyler izlemek için rahatlıkla kullanılabilir. Bu nedenden dolayı hemen herkes tarafından tercih edilebilecek durumdadır. Son derece makul bir fiyattan sizlerle buluşur.

Her Daim Yanınızda

İnce bir gövdeye sahiptir ve ekran boyu sayesinde hemen her yere götürülebilir. Çantanızda saklanması ve taşınması mümkündür. Teknolojinin nimetlerinden faydalanmak istediğiniz zaman sizlere yardımcı olabilir. Bu sayede işlerinizi kısa sürede halledersiniz.

Farklı Yazılımlar Kullanın

2 GB’lık bir RAM sayesinde çok farklı uygulamaları bile eş zamanlı olarak kullanabilirsiniz. Uygulamalar arası geçiş sizler için çok rahat olacaktır. Böylece vakit harcamadan çoğu işi halledersiniz.

71109137

Sinema Keyfini Katlayın

İstediğiniz içeriği istediğiniz yerde izlemenizde sizlere yardımcı olur. 7 inçlik bir ekrana sahiptir. Bu ekran bir şeyler seyretmek için ideal kabul edilebilir. Bu sayede tüm boş vakitlerinizi gayet verimli bir şekilde geçirebilirsiniz.

Geniş Alanın Farkı

32 GB’lık bir alana sahiptir. Bu alan çok sayıda uygulama ve dosyayı içinde barındırabilir. Bu sayede herhangi bir takviyeye gereksinim görmeden tüm dosyalarınızı yanınızda taşırsınız. İhtiyaç duyduğunuz her şey böylelikle sizlere eşlik eder.

Öğrenciler İçin Birebir

Günümüzde tüm öğrenciler bir şekilde internetten faydalanırlar. Hometech Alfa tablet ders videoları izlemek ve kitap okumak için ideal olarak kabul edilir.

Görüşleriniz bizim için önemlidir.

Cevap Yaz

FırsatBull
Logo
Üyelik sistemi henüz aktive edilmemiştir. Üyelik için lütfen bizimle irtibata geçiniz.
Compare items
  • Total (0)
Compare
0