fbpx
Süresi Geçenler

Komili Ege Sızma Zeytin Yağ 1 Lt

carrefour
Fırsat Sıcaklığı+150
₺32.90 ₺55.95 FIRSATI YAKALA
Fırsat Sıcaklığı+150
₺32.90 ₺55.95 FIRSATI YAKALA

Yüksek besin değeri ve lezzetiyle Komili Ege Sızma Zeytin Yağ 1 Lt carrefoursa.com’da indirimde. Hemen alın ve fırsatı yakalayın.

“Komili Ege Sızma Zeytin Yağ 1lt

Türk mutfağında en sevilen yağlardan biri olan zeytinyağı, yapılan yemek, meze ve salatalara lezzet vermekle birlikte, vücut için gerekli olan pek çok içeriği de bulundurur. Komili’nin, Ege’ye özel zeytinlerden ürettiği sızma zeytinyağı ile yemeklerinizi daha lezzetli hale getirebilirsiniz.

Komili Ege Sızma Zeytinyağı 1 Litre, kullanımı kolay şişesi ve Ege’nin zeytinlerinden üretilen lezzetli zeytinyağı içeriğiyle öne çıkıyor. Soğuk ve sıcak yemeklerinizde, hazırladığınız mezelerde ve salatalarda kullanabileceğiniz sızma zeytinyağını, kahvaltılarınızda da keyifle tüketebilirsiniz.

Elde ediliş yöntemi itibariyle en sağlıklı yağlardan biri olarak kabul edilen sızma zeytinyağı, yalnızca yemek içerisinde değil, çeşitli kızartmalarda da kullanabileceğiniz yağlardandır. Yemeklerin yanı sıra güzellik amacıyla da kullanılan ürün; saç ve cilt güzelliği için de kullanılır. İçerdiği antioksidanlar sayesinde, kan basıncının dengelenmesinde etkin rol oynayan sızma zeytinyağı, kandaki yağ oranının düzenlenmesine katkıda bulunarak iyi kolesterol olarak adlandırılan HDL değerlerinin yükselmesine, LDL olarak adlandırılan kötü kolesterol değerlerinin ise azalmasına yardımcı olur.

CarrefourSA Sıvı Yağlar reyonunda, 1 litrelik şişelerde satılan ürünü daha önce denemediyseniz ya da deneyip bu üründen memnun kaldıysanız hemen şimdi sepetinize ekleyebilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Görüşleriniz bizim için önemlidir.

Cevap Yaz

FırsatBull
Logo
Üyelik sistemi henüz aktive edilmemiştir. Üyelik için lütfen bizimle irtibata geçiniz.
Compare items
  • Total (0)
Compare
0