fbpx
Süresi Geçenler

Luis Bien Kaş Bakım Seti

hepsiburada
Fırsat Sıcaklığı+150
₺122.18 ₺149.00 FIRSATI YAKALA
Fırsat Sıcaklığı+150
₺122.18 ₺149.00 FIRSATI YAKALA

Kaşlarınız için birbirinden faydalı ürünler içeren Luis Bien Kaş Bakım Seti hepsiburada.com’da indirimli fiyatıyla sizleri bekliyor.

Luis Bien Kaş Bakım Seti
Setin içerisinde ;Kaş şekillendirici wax ve kaş kirpik serumu bulunmaktadır.
Luis Bien kaş şekillendirici wax ile kaşlarınıza kolaylıkla şekil vermenizi sağlar. Özel formülü sayesinde kaşları sabitleyerek gün boyu bakımlı bir görünüm sağlar. Kaşlara zarar vermeden nazikçe sabitlemenize yardımcı olur. Kaşlarınızı hızla sabitler ve gün boyu tekrar uygulama gerektirmez. Bu sayede koparak dökülmeleri önler. Kaşlarınızı sabitlerken kaşlarınızın temiz ve kuru olmasına özen gösterin. Kaş şekillendirici waxı fondoten, kaş kalemi, kaş farı ürünlerinizden önce uygulayın. Kaş fırçası yardımıyla ürünü kaşlarınıza uygulayın. En etkili görünüm için kaşlarınız sabitlenene kadar yukarı doğru tarayın. Ardından şekillendirdiğiniz kaşlarınızı kaş kalemi veya kaş farı ile doldurabilirsiniz. Renklendirici içermeyen formülü sayesinde her kaşta kullanıma uygundur. İçeriğindeki hint yağı sayesinde kaşlarınızı sabitlerken gün boyu bakım yapmaya yardımcı olur. Kaş köklerini besleyerek güçlendirir. Gliserin ile kaşlarınızı nemlendirir ve parlak bir görünüme kavuştururken kaş altındaki cildin nem dengesini koruyarak kuru ve pullanmış görünümün oluşmasını engeller.
Mavi Kaş Kirpik Serumu;Özel formülü sayesinde; kaş ve kirpiklerinize bakım yapar. Kullanımı;Kaş ve kirpik için iki ayrı kullanım fırçası mevcuttur. Temiz, kaş ve kirpik diplerine ince bir çizgi halinde bastırılarak uygulanır.

Görüşleriniz bizim için önemlidir.

Cevap Yaz

FırsatBull
Logo
Üyelik sistemi henüz aktive edilmemiştir. Üyelik için lütfen bizimle irtibata geçiniz.
Compare items
  • Total (0)
Compare
0