fbpx
Süresi Geçenler

Omo Active Fresh 5,5 kg Çamaşır Deterjanı

carrefour
Fırsat Sıcaklığı+101
₺36.38 ₺48.50 FIRSATI YAKALA
Fırsat Sıcaklığı+101
₺36.38 ₺48.50 FIRSATI YAKALA

En zorlu lekeleri bile çıkaran Omo Active Fresh 5,5 kg Çamaşır Deterjanı carrefoursa.com’da indirimli fiyatıyla sizleri bekliyor.

Yeni Omo Active Fresh Beyazlar Toz Deterjan, doğada çözünebilir içerikler içeren formülasyonu ile giysilerinizi kir ve lekeden arındırır. Kısa programda bile kusursuz leke çıkarma sağlayan Omo Active Fresh Beyazlar Toz Deterjan %100 geri dönüştürülebilir ambalaja sahiptir.

Çamaşırlarınızda etkili leke çıkarma sağlamak için doğada çözünebilir içerikler içeren Omo Active Fresh Beyazlar Toz Deterjan’dan, tek dozlamada 150gr kullanmanız yeterlidir! Kir yoğunluğu farklı seviyelerdeki çamaşırlarınızda, önerilen ölçeklere uygun şekilde farklı dozda deterjan kullanarak daha etkili sonuçlar elde edebilirsiniz. Derinlemesine temizliğinin yanı sıra Omo Active ile yıkanan çamaşırlarınız, uzun süre mis gibi kokar.

Omo Active Fresh Beyazlar Deterjan’ı zaman tasarrufu sağlayan pratik yıkama programlarını kullanırken de gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. En zorlu lekeleri ilk yıkamada çıkaran Yeni Omo, kısa programda ve düşük sıcaklıkta bile etkilidir.

Mis gibi kokan beyaz ve açık renkli çamaşırlar için Omo Active Fresh Beyazlar Toz Deterjan! Yeni Omo içeriğinde yer alan ferahlatıcı etkiye sahip çiçek esansı ile çamaşırlarınızın uzun süre güzel kokmasını mümkün kılar. En zorlu lekeleri çıkarmak için doğada çözülebilir içerikler içeren formülasyonu ile tüm lekelere ve kirlere veda etmenizi sağlar.

Beyaz ve açık renkli çamaşırlarınızda etkili leke çıkarma için 150 gr OMO yeter!

Diğer Omo Toz Deterjanlarına Göz Atın!

-Omo Domestos Etkili

Omo Domestos Etkili Toz Deterjan, çamaşırlarınızda kusursuz hijyen sağlar. Aynı zamanda özel geliştirilmiş olan formülü sayesinde çamaşırlardan zorlu lekeleri çıkarmak için etkin temizlik çözümleri sunar.

-Omo Active Fresh Renkliler

OMO Active Fresh Renkliler Toz Çamaşır Deterjan, doğada çözünebilir içeriklerle yenilenen formülü ile en zorlu lekeleri ilk yıkamada çıkarır ve renklilerinize özel bakım yaparak canlılığını korur. Kısa programda bile etkili leke çıkarma sağlar.

– Omo Active Beyazlar& Renkliler

Beyazlar ve renkliler için tek deterjan yeter! Doğada çözünebilir içerikler ile yenilenen özel formülü renkli ve beyaz çamaşırlarınızdaki en zorlu lekeleri ilk yıkamada çıkarır.

Kirlenmek Güzeldir!

İlk yıkamada bile en zorlu lekelerde etkili

Göz alıcı beyazlık

Doğada çözünebilir içerikler

Kısa programda ve düşük sıcaklıkta etkin performans

Özel parfümü ile uzun süreli ferahlık

Beyaz ve açık renkliler için

Görüşleriniz bizim için önemlidir.

Cevap Yaz

FırsatBull
Logo
Üyelik sistemi henüz aktive edilmemiştir. Üyelik için lütfen bizimle irtibata geçiniz.
Compare items
  • Total (0)
Compare
0