fbpx
Süresi Geçenler

Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville™

Play Station Store
Fırsat Sıcaklığı+150
₺107.25 ₺429.00 FIRSATI YAKALA
Fırsat Sıcaklığı+150
₺107.25 ₺429.00 FIRSATI YAKALA

Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville™ Oyunu, Şimdi İndirimli fiyatı ile playstation.com’ da sizleri bekliyor. ‘Fırsatı Yakala’ butonuna tıklayarak alışverişe başlayabilirsiniz. Kaçırmayın!

Neighborville’e hoş geldiniz, burada her şey yolunda. Beyinsizler ve bitkiler arasında çılgın bir çatışmanın alevlenmesi dışında!

Her Karakteri Savaş için Özelleştirin
Her grup için Takım Oyunu sınıfı dahil, ilk başta tam olarak özelleştirilebilen 20 sınıfla birlikte bitkiler ve zombiler arasındaki ezeli savaşta en yeni ekibe katılın. Yeni Savaş Arenası dahil, altı PvP moduna her karakter sınıfının eşsiz becerilerini katın

Neighborville’in Ücra Köşelerine Gidin
Arazi boyunca var olan gerilim serbest dolaşılan üç bölgeyle ve bir PvE moduyla genişledi. Giddy Park sosyal bölgesinde en çok üç arkadaşınızla takım oluşturun ve Weirding Woods’u, Mount Steep’i ve Neighborville Şehir Merkezini geri alın.

En Sevdiğiniz Kişilerle Her Modda Oynayın
Her modda, bölünmüş ekranda ortak koçluğu yaşamak için diğer oyuncularla güçlerinizi birleştirin. En çok üç oyuncuyla bağlantı kurun ve serbest dolaşılan bölgelerde savaşın ya da çevrimiçi çok oyunculu bir oyunda en çok 24 oyuncu ile savaşa girin.

Platform: PS4
Çıkış: 18.10.2019
Yayınlayan: EA Swiss Sarl
Tür: Nişancı, Nişancı
Ekran Dilleri: Almanca, Arapça, Fransızca (Fransa), Hollandaca, Japonca, Korece, Lehçe, Rusça, Çince (Basitleştirilmiş), Çince (Geleneksel), İngilizce, İspanyolca, İtalyanca

Görüşleriniz bizim için önemlidir.

Cevap Yaz

FırsatBull
Logo
Üyelik sistemi henüz aktive edilmemiştir. Üyelik için lütfen bizimle irtibata geçiniz.
Compare items
  • Total (0)
Compare
0