fbpx
Süresi Geçenler

Realme Buds Air Bluetoothlu Kablosuz Sarı Kulaklık

Fırsat Sıcaklığı+150
₺399.00 ₺549.00 FIRSATI YAKALA
Fırsat Sıcaklığı+150
₺399.00 ₺549.00 FIRSATI YAKALA

Yüksek performanslı ses deneyimiyle Realme Buds Air Bluetoothlu Kablosuz Sarı Kulaklık evkur.com’da indirimli fiyatıyla sizleri bekliyor.

 

Yeni Nesil, Gerçek Kablosuz Deneyimi

Yeni realme Buds Air, kablo prangalarından arınmış, size gerçek bir müzik özgürlüğü sunan gerçekten kablosuz bir deneyim sunuyor. Gerçek kablosuz deneyimini bir sonraki seviyeye yükseltmek, kulaklıklar ve telefon arasında anında ve istikrarlı bir bağlantı, daha iyi pil performansı ve erişilebilir akıllı kontroller sağlayan Bluetooth 5.0 özel R1 çipidir.

 

Süper Düşük Gecikmeli Çift Kanallı İletim
Oyun Moduna girmek için kulakiçi kulaklıkların her iki tarafına uzun basın.

 

 

Anında Otomatik Bağlantı
Realme Buds Air, basit bir düğmeye basarak eşleştirilebilir ve eşleştirildikten sonra, kasa kapağını her açtığınızda, Realme Buds Air telefonunuzu anında tanır ve size kesintisiz bir müzik deneyimi yaşatır.
* 2020 Q1’de mevcut

 

Akıllı Kulak Algılama
realme Buds Air, kullanılıp kullanılmadığını algılayabilen bir optik sensör kullanır. Sonuç olarak, kulağınıza koyduğunuzda otomatik olarak müzik çalmaya dönüşecek ve kaldırdıktan sonra duraklatacaktır. Bir daha asla bir ritmi kaçırmayın.

 

Dokunmatik Kontrol, Kolay Kullanım
Aramayı cevapla’yı çift tıklatın ; müzik çalmayı oynat / duraklat
Üçlü Tıklama Sonraki şarkıya atla
Bir tarfa uzun basın Ses asistanını başlatın; aramayı bitirme / reddetme
Her iki tarafa uzun basın Oyun Moduna Gir / Çık

 

 

Kablosuz şarj etme
Tüm kablolardan kurtulun ve gerçek Buds Air kablosuz bir şarj kutusu ile birlikte gelirken gerçek özgürlüğü yaşayın. Kulakiçi kulaklıklarınızı şarj etmek için kasayı realme 10W Kablosuz Şarj Cihazına yerleştirin. Kasanın ön tarafında, gerçek zamanlı şarj bilgileri sağlamak için LED ışıklar bulunur. Ayrıca, C Tipi şarj kablosu ile şarjı da destekler.
* Bu ürün kablosuz şarj cihazı içermez, lütfen sayfanın altına tıklayın, fişli bir realme 10W kablosuz şarj cihazı satın alabilirsiniz.

 

 

Kesintisiz Dinleme için 17 Saatlik Pil Ömrü
realme Buds Air, toplam 17 saatlik müzik çalma sağlar. Pilin ne kadar kaldığını bilmek ister misiniz? Telefonunuzdan sezgisel pil bilgileri alın.
3 Saat
17 Saat

 

 

Arama için Ortam Gürültü Önleme

Tomurcukları Hava

Realme Buds Air’deki çift mikrofon, her kelimeyi akıllıca tanımlamak ve arka plandaki gürültüyü filtrelemek için ENC (Çevre Gürültü Engelleme teknolojisi) kullanır. Aramalar sırasında sesiniz gürültülü bir ortamda bile net kalır.

 

 

 

Gerçek Tasarım, Eğri Estetiği
Size daha rahat bir his sağlamak için yeni kablosuz şarj kutusu, tam arklı bir tasarıma sahiptir ve her bir R Açısı, 20’den fazla yay ile yapılır, fiziksel olarak daha yuvarlak hale getirilir ve kolaylık hissi verir. Tomurcukları Hava üç renkte gelir – sarı, siyah ve beyaz, her biri kendi tarzında şık.
 

Hiçbir Şey Yok Gibi Hissetmek için Çok Rahat Giymek
Bir A4 kağıdı 4,3 g ağırlığında, tek bir kulaklık yaklaşık 4,2 g, neredeyse göz ardı edebileceğiniz bir ağırlık. İnsanların kulaklarındaki yüzlerce gerçek dünya testine dayanan realme, tomurcuğun radyanını ve gövde ve tomurcuk arasındaki açıyı ayarlayarak tasarımı işitsel kanalla son derece uyumlu hale getirdi.

 

 

Büyük Bas Sürücüsü ile Güçlü Ses
İthal LCP gelişmiş çok katmanlı kompozit diyafram ve büyük 12 mm ses ünitesi ile güçlü bir ses deneyimi yaşayın. Gürültülü bas, sesin orijinal zenginliğinden ve sadakatinden ödün vermeden vurur.

 

 

Dinamik Bas Kuvvetlendirme ile Müziğinizi Ortaya Çıkarın
dBSPL Frekans Yanıtı

Frekans (Hz)

5.0  bluetooth

 

AAC  müzik
realme Buds Air, binlerce akustik testten sonra uzman akustik ekibimiz tarafından optimize edilen özel bir DBB (Dinamik Bas Kuvvetlendirme) çözümüne sahiptir. Sonuç olarak, basa daha fazla dinamizm ve boyut eklenir, bu da müzik dinlemeyi ve film izlemeyi daha sürükleyici bir deneyim haline getirir.

Görüşleriniz bizim için önemlidir.

Cevap Yaz

FırsatBull
Logo
Üyelik sistemi henüz aktive edilmemiştir. Üyelik için lütfen bizimle irtibata geçiniz.
Compare items
  • Total (0)
Compare
0