fbpx
Süresi Geçenler

Teknopest Ultrasonik Fare Kovucu ve Haşere Kovucu Böcek Kovucu 2 Adet Özel Fiyat

Gittigidiyor
Fırsat Sıcaklığı+84
₺149.90 ₺169.00 FIRSATI YAKALA
Fırsat Sıcaklığı+84
₺149.90 ₺169.00 FIRSATI YAKALA

Teknopest Ultrasonik Fare Kovucu ve Haşere Kovucu Böcek Kovucu, Şimdi İndirimli Ffiyatı ve Ücretsiz Kargosu ile gittigidiyor.com’ da sizleri bekliyor. ‘Fırsatı Yakala’ butonuna tıklayarak alışverişe başlayabilirsiniz. İhtiyaçlarınızı ertelemeyin!

Küçük mekanlar için en ideal fare ve haşere kovucudur. Fare ve haşere grupları üzerinde maximum etkiye sahiptir.
Ergonomik ve şık tasarımı ile odalarda, dilediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Benzerlerinden iki kat daha üstündür. Çünkü o hem ultrasonik, hem manyetik vibrasyon ile çalışır. Özel modülasyonları sayesinde tüm gizli saklı hedefleri vurur. Kurulumu çok kolaydır. Cihazı doğrudan prize takmanız yeterlidir. İnsan sağlığı üzerinde hiç bir yan tesiri olmadığı TAEK – Çekmece Nükleer Araştırma Merkezi tarafından test edildi, onaylandı. Cihazı doğrudan prize takıp çalıştırınız. Cihazı çalıştırdığınız ilk günden itibaren dışardan içeriye doğru fare – haşere girişinin kesildiğini, 4 ile 5 hafta sonunda ise cihazın koruma (etki) alanındaki mevcut farelerin ve haşerelerin tamamının ortamı terk edip uzaklaştıklarını, bir tane bile kalmadığını bizzat gözlemleyeceksiniz. Firmamız ve ürünlerimiz ISO9001, ISO14001, TSE-HYB ve CE belgelidir. Teknopest Elektronik olarak; Cihazlarımızın etkilediği alan değerleri yazılırken m² bazında en gerçekçi etki gücü verilmiştir. Ölçülebilir değerler, pratik sonuçlar ve gözlemler esas alınmıştır. Hatta bazen mekanın yapısından veya kullanım şeklinden kaynaklanan sebeplere bağlı olarak 80m² bir yere 2 adet 80m²’lik bir cihaz dahi önerilebilmektedir.
Cihazı yerden en fazla 150cm yüksekliğe kadar sabitleyip çalıştırınız. Cihazı çalıştırdığınız ilk günden itibaren dışardan içeriye doğru fare girişinin kesildiğini, önlendiğini, 4 hafta sonunda ise cihazın koruma (etki) alanındaki mevcut farelerin tamamının ortamı terk edip uzaklaştıklarını, bir tane bile kalmadığını bizzat gözlemleyeceksiniz. Mekanın doluluk ve yükseklik oranlarına dikkat ediniz. Zira yükseklik 3m’den fazla ise gerçek alanın x2 katı esas alınarak hesaplanır.
TP-70 TEKNİK ÖZELLİKLERİ:
Teknoloji: Ultrasonic Systems + Manyetik Vibrasyon
Etki Alanı: 70m² ye kadar etkilidir.
Bağışıklık Önlemi: Bağışıklığa karşı digital frekans tarayıcılıdır.
Besleme: AC 110-240v. DC12v.
Akım: 100mA
Nitelik: Zehir veya ilaç içermez.
Garanti: 3 yıl garantilidir.
Cihazın Çalışma Ömrü: 8-10 yıl etkilidir.
Çalışma Konumu: Sürekli çalışır ve aktif konumdadır.
Haşere Grubu: Fare, hamamböceği, kalörifer böceği, sincap, karınca, yarasa, sivrisinek, akrep, örümcek, vb
Ürün Güvenliği: Hedef dışı hiçbir canlıya ve diğer cihazlara karşı zararlı değildir.
Tarama Açısı: 90°
Ürün Ebadı: 11.5cm x 6.5cm x 3.5cm
Ses Şiddeti: 110dB
Ürün kasası: ABS Plastik
Ürün ağırlığı: 169g.
Ürün Menşei: Türkiye – Teknopes

Görüşleriniz bizim için önemlidir.

Cevap Yaz

FırsatBull
Logo
Üyelik sistemi henüz aktive edilmemiştir. Üyelik için lütfen bizimle irtibata geçiniz.
Compare items
  • Total (0)
Compare
0