fbpx
Süresi Geçenler

Titanfall™ 2 Standart Sürüm PS4 Oyunu

Play Station Store
Fırsat Sıcaklığı+150
₺35.80 ₺179.00 FIRSATI YAKALA
Fırsat Sıcaklığı+150
₺35.80 ₺179.00 FIRSATI YAKALA

Titanfall™ 2 Standart Sürüm PS4 Oyunu, Şimdi İndirimli fiyatı ile playstation.com’ da sizleri bekliyor. ‘Fırsatı Yakala’ butonuna tıklayarak alışverişe başlayabilirsiniz. Kaçırmayın!

Türünü yeniden tanımlayan Titanfall’un destansı takip oyunu Titanfall™ 2’de silahın ne kadar büyükse o kadar konuşursun. Respawn Entertainment bu türün çıtasını bir kez daha yükseltiyor yeni tek oyunculu harekat ve yenilikçi çok oyunculu deneyim ile Titanfall 2, nişancı türünün en hızlı ve en doğal oyunu unvanını pekiştiriyor. Yeni titanlar ve pilotlar ile daha ölümcül silahlar zafer için bir araya geliyor. Zengin özelleştirme seçenekleri ve ilerleme sistemi, titanınla bütünleşerek durdurulamaz bir ölüm makinesine dönüşmeni sağlıyor. Birleş ve yok et. Tek Vücut Ol.

Battlefield™ 1 temalı Red Baron Warpaint’i Titanfall 2’de Ion Titan için aç. Bunun için her iki oyunu da aynı hesapla oynamalısın.

Platform: PS4
Çıkış: 28.10.2016
Yayınlayan: EA Swiss Sarl
Tür: Aksiyon, Macera, Nişancı
Ses: Almanca, Fransızca (Fransa), Japonca, Lehçe, Portekizce (Brezilya), Rusça, Çince, İngilizce, İspanyolca, İtalyanca
Ekran Dilleri: Almanca, Fransızca (Fransa), Japonca, Lehçe, Portekizce (Brezilya), Rusça, Çince (Basitleştirilmiş), İngilizce, İspanyolca, İtalyanca

Görüşleriniz bizim için önemlidir.

Cevap Yaz

FırsatBull
Logo
Üyelik sistemi henüz aktive edilmemiştir. Üyelik için lütfen bizimle irtibata geçiniz.
Compare items
  • Total (0)
Compare
0