fbpx
Süresi Geçenler

True Instinct Tavuklu Orta Ve Büyük Irk Tahılsız Yetişkin Köpek Maması 2 KG

n11
Fırsat Sıcaklığı+150
₺132.00 ₺156.80 FIRSATI YAKALA
Fırsat Sıcaklığı+150
₺132.00 ₺156.80 FIRSATI YAKALA

True Instinct Tavuklu Orta Ve Büyük Irk Tahılsız Yetişkin Köpek Maması 2 KG, Şimdi İndirimli Fiyatı ve Ücretsiz Kargosu ile n11.com’ da sizleri bekliyor. ‘Fırsatı Yakala’ butonuna tıklayarak alışverişe başlayabilirsiniz. İhtiyaçlarınızı ertelemeyin!

Ayrıntılar:

Sindirilebilir Karbonhidrat Kaynağı

Karbonhidrat kaynağı olarak tahıllardan yararlanmayan yetişkin köpek mamasında patates ve bezelye kullanılmıştır. Böylece sindirimin kolay hale getirilmesiyle köpekleriniz fiziksel ve psikolojik olarak rahatsızlık hissetmeden beslenme düzenlerine uyum sağlarlar.

Cilt ve Tüy Sağlığı

Köpeklerde sağlıklı ve parlak tüylerin en önemli kaynağı dengeli beslenmedir. İçerisinde sağlıklı yağlar ve çinko bulunan yetişkin köpek maması, köpeğinizin cilt sağlığını korurken tüylerinin de sağlıklı parlaklığa kavuşmasını sağlamaktadır.

İskelet Sistemi İçin Koruma

İçerisinde taze tavuk etinden sağlanan sağlıklı proteinler ile kemik ve diş sağlığı için gerekli desteği gösteren yetişkin köpek maması, köpeklerde yaş almanın getirdiği kemik ve iskelet hastalıklarının da önüne geçmeyi amaçlamaktadır.

 

Yüksek Bağışıklık Desteği

Bağışıklığın yüksek olmasının birinci kuralı iyi bir sindirim sistemine ve sağlıklı bağırsaklara sahip olmaktır. İçerisinde bulunan sağlıklı yağlar ile dengeli beslenme imkânı sunan yetişkin maması, bağışıklık sistemini de destekleyici rol üstlenir.

Beslenme Düzenine Uyumluluk

Özellikle yetişkin köpekler için belli bir mamanın dışına çıkmak zor olabilmektedir. Uyum sürecinde zorlanan köpekler için, lezzetli ve uyumlu içeriğe sahip yetişkin maması ideal bir seçimdir.

Temiz İçerik

Köpeklerde de farklı yaş gruplarının beslenmesi farklı farklı olmaktadır. Yetişkin köpekler için karbonhidrat kaynağı olarak tahıllardan yararlanmak zararlı olabilmektedir. Bu sebeple yetişkin köpek maması köpekler için temiz içerik ve beslenme imkânı sunmaktadır.

Görüşleriniz bizim için önemlidir.

Cevap Yaz

FırsatBull
Logo
Üyelik sistemi henüz aktive edilmemiştir. Üyelik için lütfen bizimle irtibata geçiniz.
Compare items
  • Total (0)
Compare
0