fbpx
Süresi Geçenler

Xiaomi Mijia 2 Pro Projeksiyon Cihazı

trendyol
Fırsat Sıcaklığı+85
₺6732.56 ₺7949.00 FIRSATI YAKALA
Fırsat Sıcaklığı+85
₺6732.56 ₺7949.00 FIRSATI YAKALA

Yüksek görüntü kalitesiyle Xiaomi Mijia 2 Pro Projeksiyon Cihazı trendyol.com’da indirimli fiyatıyla sizleri beliyor. Bu fırsatı yakalamak için hemen satın alın.

Yeni Nesil Tasarım
Boyutu ve yeni nesil tasarım özellikleriyle fark yaratır. Full HD yansıtma özelliği ve yansıtılacak alanın genişliğine göre ayarlanabilir görüntü boyutlarıyla izlemeye keyfi bambaşka bir boyut kazanır. Her alana taşınabilir hafifliği boyutu ve tasarımdaki şıklıkla göz zevkini arttırır.

Fonksiyonel Kullanım İmkanları
İnternet üzerinden ya da USB bağlantısı ile sağlanabilecek tüm görüntü aktarımları için cihaz arkasında farklı girişler yer alır. Böylece internet üzerinden, cep, telefonu, bilgisayar ya da tablet bilgisayarlardan görüntü aktarımı sağlanabilir. Bağlantı hızı çok yüksektir.

4K Oyunlar İçin Son Derece İdeal
Bir projeksiyondan çok daha fazlasını sunan ürün Xiaomi Mijia 2 Pro, bilgisayar ya da cep telefonları ile eşleştirilerek 4K oyunların çok daha profesyonel ve yüksek görüntü kalitesinde oynanmasını sağlar.

 

Kesintisiz Oyun
Projeksiyon Cihazı telefon ya da bilgisayar eşlemesi yapıldıktan sonra ekrana oyun görüntüsü yansıtılır ve herhangi düşme yaşanmaz. Kesintisiz oyun keyfi için son derece idealdir.

Değişen Ekran Büyüklüğü
Kullanıldığı alanın genişliğine göre otomatik boyutlandırma yapar. Cihazın konumlandırıldığı yer ile yansıtılan bölge arasında 2 metrelik bir alan oluştuğunda görüntü 80 ‘’, 2,5 metre olduğunda 100 ‘’ ve 3 metre olduğunda ise 120 inçlik görüntü oluşur

Yüksek Performansta Teknik Özellikler
Led ışık sistemi 4 kanallı olarak sunulur. 1300 ANSI Lümen özeliklerine sahiptir. Yüksek ses teknolojisinde DTS ve çift DOLB sistemlerine sahiptir. Tüm ses aralıkları en net ve en kaliteli biçimde yansıtılır.

Görüşleriniz bizim için önemlidir.

Cevap Yaz

FırsatBull
Logo
Üyelik sistemi henüz aktive edilmemiştir. Üyelik için lütfen bizimle irtibata geçiniz.
Compare items
  • Total (0)
Compare
0